Servis a péče

Na začátku je třeba definovat jaký servis a  poskytované služby očekáváte. Projekt lze realizovat v několika stupních kvality, stejně jak když objednáváte auto do výroby. Od provedení Basic až po Loft. 

Spolupráce s klienty

Dlouhodobé vztahy s našimi klienty nebudujeme ze dne na den, oboustranná důvěra při plnění zadání a spolupráce vedly k developerským projektům. Jsou výsledkem práce celého týmu

Podrobná dokumentace

Budete stavět, ale nechcete studovat stavařinu a vysvětlovat stavební firmě co ... kde .... jak .....  V detailní dokumentaci není prostor na překvapení. 

Profesionálně 

Proces výstavby i malé kůlny začíná na úřadech.  Náše projektová manažerka se věnuje celému procesu s důsledností jí vlastní. Přehledné info dostáváte průběžně přes aplikaci.

Antonín 

„dělám co mě baví, navrhujeme úsporné domy pasivního standardu. Na kolotoči života jedem jen jednu jízdu, ať to dává smysl“

Jirka

„důslednost v tréninku i na hřišti, to je základ v americkém fotbale a v projektové přípravě to platí dvojnásob. Dobrá příprava dělá v našem oboru výsledky, Vám ušetří peníze .“

Eva 

„chce to řád, disciplínu a odhodlání, každý kdo pozná úskalí stavebního řízení ví ..... “

Radim 

"na čem dům stojí .... na zemi, zbytek spočítám " 

Gabriela Odvářková 

" pro každého odborníka je důležitá správná podpora při stavebním řízení a jednání s úřady, důležitý je tah na bránu a houževnatost ..... " 

Jiří 

„základy, základy, základy. O ničem jiném to není i po desítkách let v oboru. Každá stavba začíná dole u základů, proto si udržujeme vysokou profesní úroveň už v přípravě. "

tým specialistů 

ZTI, statika, vzt, vytápění, energetické posudky, NZU, požární bezpečnost, rozpočty atd.